| GEORGEMSU a întrebat:

Cum formatez paritia c (unde am windows 7 32 bit). Vreau sa-mi pun pe 64bit. trebuie neaparat cu cd care a fost instalat ca nu mai am cd. dau funda+ vot pentru un raspuns cat mai corect

Răspuns Câştigător
| KiddaBăă a răspuns:

Eu am avut aceeași problemă iar sora mea mi.a instalat windows 7 64bit, formatând doar partiția C și folosind un CD pe care avea windows 7 64bit. Înainte aveam windows 7 32bit și nu am mai avut nevoie de acel CD ca să poată formata partiția C. Sper să-ți fie de folos răspunsul meu happy!

3 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Cu cd-ul de instalare formatezi c-ul. vrei sa-ti pui pe 64 de biti? iti suporta procesorul 64 de biti? oricum ai sa-l dai jos mai repede decat iti inchipui laughing

| GEORGEMSU explică:

Da bai fraiere daca vrei sa stii andoando. habar nai ce calculator am bai fraiericalaughing

| Mitzaaa90 a răspuns:

Nu se poate face upgrade de la Windows 7 32 bit la Windows 7 64 bit... deci ai nevoie de cd de instalare...