| 7Azaky a întrebat:

Cum imi activez internetul pe Nokia 6124 clasic?
Am noua optiune de la vodafone care iti da si 15 MB de net...si nu stiu cum sa fac sa mearga netul! Daca ma conectez prin vodafone live sau mobile internet spune Date ca pachet: conexiunea ca date de pachet indisponibila!
Dau funda pentru cine imi rezolva problema!

Răspuns Câştigător
| danielcretu1980 a răspuns:

Suna la Vodafone. Ei sunt platiti sa te ajute.
Platiti chiar din banii tai, asa ca te vor trata regeste.

2 răspunsuri:
| 7Azaky explică:

Gata am rezolvat problema! Multumesc pentru raspuns @danielcretu1980...tot ce trebuia sa fac era sa sun la 444 si sa activez setarile pentru internet! Primesti funda pentru ca ai fost primul >big grin