| rostas55 a întrebat:

Cum imi pot instala driverele?
imi lipsesc: driverul de sunet si driverul video
va rog ajutati-ma
sau daca aveti team viewer sa imi instalati voi
dau funda la cel care resuseste sa ma ajute sa le instalez

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Scrie id si pass de team. le poti scrie in mesaj privat daca vrei

9 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Daca nu esti in stare sa instalezi niste amarate de drivere, ce cauti in fata unui calculator nene?
Nu ai mai aflat pana acum ca driverele se gasesc la producator?

| rostas55 explică (pentru K0sti):

Eu nu sunt asa "destept" ca tine domnule intelept

| dannyel86 a răspuns:

Driverele compatibile se pot gasi pe site-ul producatorului placii de baza sau a sistemului, dupa caz. Descarca Aida64, care iti va oferi toate detaliile necesare despre sistemul tau, ca sa stii unde sa cauti, in caz ca nu ai acces la informatiile despre placa de baza sau sistem.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca driver booster v2 si el iti va lua automat acele drivere

| Kenwill a răspuns:

Sa iti instalam noi ceva pe calculatorul tau? WTF O.o
Ma rog, uite :P
http://driverfinderpro.com
Hope it helps ya:P
Good luck kiddo!

| rostas55 explică:

Le am instalat eu
am reusit pana la urma
mersi oricum

| Hawkays a răspuns:

Poti instala drive pack soluționa