| zTraficantaDeCioco a întrebat:

Cum imi pot pune muzica pe pagina mea de IMVU?puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Reparutzu_Jojutzu_1995 a răspuns:

Prin html... dac vrei sa pui radio zu de xp: ai nev de... var zu_autoplay=true;

2 răspunsuri:
| Matilda_Mira_1998 a răspuns:

Cum pot pune imaginea pe HTML la profilul meu de pe imvu?

| Daehyun a răspuns (pentru Matilda_Mira_1998):

Poza trebuie sa o iei de pe net neaparat. Dai click dreapta si dai la Copiati adresa URL a imaginii. Intri pe pagina de imvu Unde iti apare poza ai in dreapta sus Edit. Dai click si dupa dai click pe Edit custom HTML/CSS. O sa-ti apare o casuta alba, dai Paste si Save si ai poza