| x313x a întrebat:

Cum imi pot schimba poza de la avatar de la mess ca am incercat dar nu merge nu mi se schimba imi ramane tot aceeasi pe care am avut-o.plzzz dau funda!

Răspuns Câştigător
| hatze a răspuns:

Uite cum sta treaba! asa am patit si eu! dar e de la mess! in timp se remediaza! trebuie doar sa astepti! bafta! ast funda

2 răspunsuri:
| aLL3xandra97 a răspuns:

Si eu incerc sa-mi schimb avatarul de aseara dar nu merge sad
Am reinstalat din nou Yahoo! si tot nu mergea straight face. Cred ca este o problema de la ei. thinking

| Anyone2814 a răspuns:

Si eu si toti prietenii mei de pe mess au aceeasi problema.
E de la yahoo. Sa speram ca-si revine repede.