| Samy a întrebat:

Cum imi uploadez Windows la zi? Si unde trebuie sa umblu? Mentionez ca am Sp2 putin modificat.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Nu upload, ci update! big grin
(upload= incarcare pe un site, update=aducere la zi)
Intrii in Control Panel - Automatic updates si bifezi penultima pozitie de jos. Dai OK si repornesti calculatorul. Iti va semnala ca sunt "new updates" si dai click jos la iconita semnalata de afisare (dreapta jos). Iti apare lista ce se poate instala. Alegi toate care au coduri in combinatie de cifre si litere, dupa care dai OK.
Dupa instalare se reporneste calculatorul.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu dar nu voi fi de ajutor dureaza mult big grin