| hatze a întrebat:

Am windows 7 ultimate! si nu vreau sal uploadez! e bine daca nu vreau sa-l uploadez? sau ce trebuie sa fac ca e prima oara cand am windows 7! si e mai complicat! dau funda!

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu ii faci update-urile daca stii ca windows-ul nu este original (cumparat). Este bine sa-i faci toate update-urile pentru ca aduce imbunatatiri sistemului si rezolva unele brese din sistem dar repet : daca windows-ul nu este cumparat nu ii face update-urile! Bafta!

| Marius_6821 a răspuns:

DA daca citesti bine ce scrie acolo este int-ro paranteza(recomanded)

| DjKr3atyv3 a răspuns:

Poti sa il updatezi happy
Dupa ce iti apare Genuine dai un add la bulgar_george si iti dau un program, dispare Genuine si poti sa faci ce vrei cu el :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sa-l updatezi...adica sa-l actualizezi.
Iti recomand optiunea a 3-a din Start-->All Programs-->Windows Update--Change settings:Notify me when updates are available but let me choose when to download or install them.

Actualizarile sunt foarte recomandate, dar daca n-ai Windows original atunci e de evitat update-ul KB971033 - Windows Activation Technologies. Iar a 3-a optiune evita pentru tine asta. Trebuie in felul asta sa ai grija doar tu ce mai bifezi la instalare.