| Eliut a întrebat:

Cum indepartez rugina de pe un lant de gat? Dau fundita happy

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu stiu cum se indeparteaza de pe lanturi din materiale nepretioase, dar stiu ca rugina se ia de pe lanturile din argint, daca il freci bine cu pasta de dinti. Sper ca te-am ajutat.Bafta!

| Byencutzz a răspuns:

Dap daca este suflat cu argint pui p o periuta de dinti niste pasta Colgate si il fraci in cazul care este de argin. sfatul meu e a le dai naiba cumpara-ti un un lant de argint si gatawinking nu e scumplaughing

| Eliut explică:

E lantul care mi l. a dat bunicu, si e de argint, deci cu pasta de dinti? Mersi Butterfly, funda! happy