| anonim_4396 a întrebat:

Cum ma pot conecta la o pagina de facebook? O prietena a intrat ieri pe contul meu de facebook si mia invitat o gramada de prieteni,iar astazi mi-a fost blocat contul. crying si nu-i stiu pe oamenii aia,iar acum nu mai pot accesa pagina pe care o am,doar o pot vedea dar nu sunt conectata la cont,deci, exista vreo cale de a intra si a numi ca administrator al cont de-al meu, dar fara sa intru in cel vechi? caci p-ala vechi nu-l mai pot accesa crying

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Schimba parola la cont Doamne ce prietena mai ai si tu si nu i mai zice conturile tale nu conteaza de pe ce site doar sa nu i mai zici asa sa revenim la facebook...da ca merge chestia cu schimbatul parolei cand intri pe contul tau sa stergi prieteni aia care ti a pus "prietena" ta sau da ca vrei poti sa iti faci alt cont si pe ala nu il mai dai nimanui adresa si parola.Pa pa! happy

| AllyRozy a răspuns (pentru anonim_4396):

Stii...chestia cu parola oricum nu merge ca nu mai pot intra in cont, ideea nu era doar de simplu cont, ca aveam o pagina imaportanta pe el si nu stiu cum sa-i schimb arministratorul fara sa intru in contul blocat...dar oricum iti dau fundita, mersi c-ai incercat.

1 răspuns: