| zxzx a întrebat:

Cum ma pot conecta la wireless pe Windows 7, laptop Toshiba? Nu imi gaseste nimic.

Răspuns Câştigător
| Gas a răspuns:

Incearca sa instalezi driverele pentru wifi, lan si chipset de aici: http://se.computers.toshiba-europe.com/......s_bios.jsp

8 răspunsuri:
| Gas a răspuns:

Tine apasat FN+F8

| zxzx explică (pentru Gas):

Tot nu gaseste, laptopul e nou, ma gandesc ca trebuie instalat ceva...

| Gas a răspuns (pentru zxzx):

Ce model este? (intoarce laptopul invenrs si scrie pe o placuta acolo modelul)

| zxzx explică (pentru Gas):

Satellite C855 1V8

| Gas a răspuns (pentru zxzx):

Incearca sa instalezi driverele pentru wifi, lan si chipset de aici: http://se.computers.toshiba-europe.com/......s_bios.jsp

| foxsilver a răspuns:

Urmeaza pasii urmatori: CONTROL PANEL-NETWORK and INTERNET-NETWORK andSHARING CENTER, si cauta WIRELESS ASISTANT.Dai click acolo, si vezi daca statusul de la wireless si bluetooth sunt pe "ON", asa ar trebui sa fie.
Iar la tastatura ai o tasta care arata cam asa "))I((", ca o mica antena. Apesi pe ea si verifici daca ai semnal.

| GPingX a răspuns (pentru foxsilver):

Mersi muult :* laughing

| stoica1 a răspuns:

Poate nu o fi zona wireless unde esti tu.

| zxzx explică (pentru stoica1):

Este ca le gaseste si pe telefon.