| Albu_Emil_Samson_1983 a întrebat:

Cum obțin mailurile trimise de pe adresa mea veche de yahoo.com? Mulțumesc.

1 răspuns:
| unvecin a răspuns:

Ai acces la cont? Sau nu poți intra în el? Dacă nu-l poți accesa, trebuie rezolvat acest lucru urmând pașii de recuperare de cont. (Gen: trebuie să știi răspunsul la întrebarea de siguranță pusă când ai făcut contul)

Dacă ai acces, le găsești în folderul Sent, dacă nu sunt șterse.

Dacă ai acces și vrei să le exporți, trebuie să ne spui unde și în ce format le vrei și ar trebui să existe soluții de a le „descărca" și muta în noua locație / în noul format.