| pathfinder a întrebat:

Salut..De curand mi-am activat o optiune la Orange young cu 5 euro, aceasta avand inclus si facebook si messenger nelimitat. Faza este ca eu intru pe facebook si tot imi ia din mb ..Cum fac sa nu imi mai ia, am citit pe undeva ca trebuie sa intrii pe portalul celor de la Orange si dupa sa intru pe facebook..Imi spuneti si pasii daca ii stitihappy Ex.1. Intrii pe m.orange.ro
2.Intrii pe ..etc
Funda happy

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Accesul nelimitat pentru Facebook iti va fi garantat prin autentificarea de pe portalul Orange - m.orange.ro. Aici - pe m.orange.ro - ai sectiunea "Acces direct", unde vei selecta Facebook si te vei autentifica in pagina urmatoare pe care ti-o va incarca, accesul mai departe fiind gratuit. In cazul in care esti taxat, iti recomand sa apelezi la 408 - Serviciul Orange Expert.

Cu prietenie,
Orange Helper

| calu011 a răspuns:

Vino la un shop Orange unde primesi indicatii despre aplicatia prin care accesezi siteurile de socializare. Nu incerca sa intri cu explorerul vei fi taxat la Mb downloatat. FUNDA?