| Nicole1234 a întrebat:

Cum pot actualiza softwareul la un Samsung galaxy s4? de cand l-am luat tot primeam notificari pentru actualizare si de fiecare data dadeam "anunta-ma mai incolo".de ceva timp nu am mai primit si acum vreau sa il actualizez dar nu stiu de unde.

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Pai intra la setari->despre telefon ( ar trebui sa fie ultima de jos ) si dai acolo. Prima optiune care iti a aparea este ''actualizari software'-> cautare actualizare, iar daca iti gaseste ceva, descarca-l si instaleaza-l.

Bft! happy