| banud a întrebat:

am o problema.
As vrea sa actualizez androidul la Samsung galaxy S3 din 4.3 sa il actualizez la 4.0.4 sau si mai putin da nu pot intru in setar la actualizare software si scrie ne conectam la server si dupa scrie a fost instalata cea mai noua versiune dar nu e schimbat nimic, androidu e tot 4.3. Cum pot il pot actualiza fara calculator?

4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

4.0.4 e mai veche decat 4.3.

| cfrtobias a răspuns (pentru doctorandus):

Practic el vrea versiune veche asa am inteles

| banud explică:

Nu vreau mai nou decat actualu

| banud explică:

Eu vreau o versiune mai noua decat actuala 4.3 eu ma refeream ca nu trebuie sa fie foarte nou doar cat se poate am incercat cu mai multe aplicati dar nu merge eu vreau Android mai mare decat 4.3