| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot afla daca un prieten din lista de facebook este online daca nu isi acceseaza chatul?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu poti sa afli daca nu are nici o activitate pe facebook. Daca doar se uita in profile, pe wall, nu ai cum sa vezi cand este online sau nu.

| anonim_4396 explică (pentru neluL):

Am inteles mersi frumos.dar cei care imi viziteaza profilul stii?

| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate daca nu stergeai intrebarea te lamuream si cu chestia asta.

| introduaicinumele a răspuns:

Nu ai cum sa stii, doar daca vorbesti cu el pe chat si daca a vazut mesajul, iti va scrie acolo ceva de genu NUME a vazut, nu mai stiu exact ca n-am mai intrat de mult pe Facebook, si mi se pare ca iti scrie ca a vazut doar daca pune mouse-ul pe chat sau da click, ma rog, altfel nu poti vedea.