| sonike a întrebat:

Cum pot afla sau schimba intrebarile secrete de la yahoo messenger?

8 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Intrebarile secrete de la Yahoo! Messenger, pot fi schimbate de la urmatoarea adresa http://help.yahoo.com/l/us/yahoo/acct/info/sqachange.html

| sonike explică (pentru Ronnix):

Mai detaliaza si tu te rog. ca nu gasesc, am cautat peste tot

| Denisa3203 a răspuns (pentru sonike):

Si eu am aceeasi problema, numai ca este mai complicat, vreau sa intru pe mail, dar trebuie sa raspund la aceea intrebare secreta ca sa ma pot loga. O rezolvare la problema asta are cineva?sad

| XxXFBIXxX a răspuns:

Pai intrii in contul tau de email si iti apar

| IloveME a răspuns:

Trebuie sa stii parola si raspunsurile de la aceste intrebari, dai sa-ti schimbi parola si acolo iti va da un sir de intrebari ca sa le schimbi!

| gmxromania78 a răspuns:

In contul de e-mail apoi la setari si ai acolo toate instructiunile.

| dianaandra1467 a răspuns:

Nu m-am interesat foarte mult dar am auzit că poți face asta doar de 1-2 ori.

| curtcodinmarinel a răspuns:

Dar cum pot intra in email daca nu ma pot loga?