| sonike a întrebat:

Cum pot afla sau schimba intrebarile secrete de la yahoo messenger? Tin sa precizez ca nu mai stiu nici intrebarile nici raspunsurile, dar am acces la cont! Vreau un raspuns ft bun, sa fie cu sageti ( >--) te duci acolo, acolo, nu doar niste cuvinte imprastiate sa nu inteleg nimic!

Răspuns Câştigător
| SuicideSilence a răspuns:

Yahoo.ro -> sign in -> introduci id-ul si parola -> dupa ce te loghezi mergi cu mouse-ul unde scrie buna...(numele tau) -> editare cont -> introduci din nou parola -> update password -reset info -> dai putin scroll si in partea de jos o sa poti introduce noile intrebari si raspunsuri