| Rose123 a întrebat:

Intru regulat pe yahoo messenger(nu este blocat contul sau asa ceva),dar am mai avut un cont care a fost blocat. Nu l-am putut debloca deoarece am uitat raspunsurile la intrebarile de securitate. Nu vreau sa patesc la fel si cu acesta, deci vreau sa stiu cum pot schimba raspunsurile la intrebarile de securitate(in caz ca se blocheaza si acest cont). Ofer funda! Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| PrincessSophie a răspuns:

Am vrut sa fac si eu chestia asta cu schimbatul intrebarilor, dar nu mai imi aparea optiunea. Apoi le-am trimis un mail la cei de la yahoo si mi-au zis ca optiunea asta a fost dezactivata. Totusi, iti spun cum, poate la tine merge. Intri la Messenger-my account info si-acolo poti sa schimbi mai multe, printre care si intrebarile de securitate.

| Rose123 explică (pentru PrincessSophie):

Da! Nu pot sa cred ca a mers! Muuuuultumesc mult mult mult! :*

| PrincessSophie a răspuns (pentru Rose123):

Pentru putin:*

3 răspunsuri:
| vampir004 a răspuns:

Si eu am patit asa si dupa o saptamana si-a revenit