| Romancutza a întrebat:

Cum pot crea un blog fara sa castig bani?

2 răspunsuri:
| DonAnonymius a răspuns:

Intri pe wordpress.com si urmezi instructiunile de acolo. Daca nu vrei sa castigi bani, trebuie sa alegi un subiect ca toate cele (muzica, viata noastra etc ) si sa nu da-i nimic la licitatie, sa vinzi nimic pe blog.
Pa, pa

| DodoKan a răspuns:

Nu este obligatoriu ca atunci cand faci un blog sa castigi bani. Chiar este destul de greu sa castigi. Efectiv ca sa nu castigi bani nu pui reclame si nu vinzi nimic prin intermediu acelui blog.