| Gurgiu a întrebat:

Cum pot da restart la Windows ca sa-mi apara din nou sa fac partitiile fără stick?

Răspuns Câştigător
| Mtoni a răspuns:

Nu poți să reinstalezi Windows fără stick/CD, dar poți face partiția D cu un program descarcat de pe internet.
https://beebom.com/best-free-partition-software/

3 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Nu există "restard" la windows iar partițiile se fac o singură dată la instalarea acestuia. Chiar dacă inserezi stick-ul/CD-ul cu windows-ul și selectezi windows repair nu poți reface partițiile. Acelea se fac doar la instalare. Trebuie să îl reinstalezi.

| Gurgiu explică (pentru siriusblack98):

Pai și cum pot sa l reinstalez ca nu mi mai citește stick ul și nu știu de ce îmi da eroare

| siriusblack98 a răspuns (pentru Gurgiu):

Ce eroare îți dă mai exact? Că nu ai menționat nimic de nici o eroare.