| PaulStefan74 a întrebat:

Cum pot da un,, restart din fabrica" la code blocks pentru ca de vreo 2 luni am schimbat ceva setari sa vad ce se intampla si acum cand intru la console application imi da doar o foaie care este gri si daca dau new file nu merge sa fac nimic pe ea. Nu apare nici bara din stanga

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mai simplu; stergi și reinstalezi

| PaulStefan74 explică (pentru sierra1):

Am facut asta de 7 ori inainte si se instaleaza,, stricat,,

| sierra1 a răspuns (pentru PaulStefan74):

Click pe view/manager și ai bara din stânga

| Andrei283 a răspuns:

Apasa volum sus si inchidere deschidere merge si apoi la meniu are engleza dau daca ai noroc romana dai pe una si dupa aia dai la resetare astepti pana se formateaza si pui parola google

| PaulStefan74 explică (pentru Andrei283):

Volum sus din codeblocks?