| pWd a întrebat:

Cum pot dezarhiva un folder winrar prin 7zip?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu dai dezarhivare folder, easy nu? daca nu merge, nu cred ca iti este asa greu sa descarci winrar. nu mai stiu ce format-uri suporta 7zip-ulthinking

| pWd explică (pentru anonim_4396):

Pai aici e problema. Mie nu-mi merge winrarul, dar oricum nu mai conteaza, m-am interesat si am reusit. Oricum multumesc pentru raspunsuri big grin

| methamorf a răspuns:

7zip merge la fel ca win rar. Il deschizi tragi folderul oriunde si gata! Vad ca iti place Carla's Dream happy Si mie