| jorj_9912 a întrebat:

Cum pot face sa imi descarc pozele de pe telefon mai ales ca nu gasesc casblu USB. Exista o alta modalitate de a le descarca?(am telefon SAMSUNG)

5 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Card reader, stick bluetooth

| pepe a răspuns:

Prin Bluetooth.

| Blue_2910 a răspuns:

Le poti trimite prin bluetooth pe un calculator.

| yonutz1996 a răspuns:

Un stick bluetoth sau ile trimiti altcuiva care are cablu de date si dupa aia le bagi in pc tau funditahappybig grin

| ilinca98 a răspuns:

Daca ai card de memorie trebuie sa ai si un adaptor (este la fel ca si cardul de la aparatul foto) pe care il introduci in calculator/laptop