| prisionera a întrebat:

Cum pot recupera arhiva de messenger, desi am formatat calculatorul? Am inteles ca exista anumite programe, mi-ati putea recomanda unele, sau ce anume pot face pentru a recupera toata arhiva?

Răspuns Câştigător
| tttitooorp a răspuns:

Daca ai reinstalat windows-ul, nu cred ca mai ai sanse sa mai recuperezi ceva.

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Arhiva de discutii de pe messenger, daca a existat asemenea setare facuta de tine, se recupereaza ca si alte fisiere.
Recuperarea fisierelor de pe un hard disk formatat, cu windows reinsalat, necesita cunostinte f. profunde in domeniu si rar au reusita. Procedura de recuperare este complicata, se face pe alt calculator si costurile sunt ridicate. Se face doar in cazuri de forta majora.
Daca totusi ai nevoie, contacteaza-ma in privat!

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Unul dintre ele e "getdataback"... In principiu functioneaza... dar eu nu am gasit si un crack bun pentru el. E usor de utilizat. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am sters din greseala niste vechi conversatii si chiar aveam nevoie de ele... le mai pot recupera? please crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Dapyx Messenger Archive Reader.succes... bagati id meu pentru info despre pb voastre. valentyn.vali

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagati id meu pentru info despre pb voastre. valentyn.vali