| bybyana a întrebat:

Cum pot rezolva problema telefonului meu Samsung Corby. Nu pot expedia mesaje, pur si simplu atunci cand apas trimitere, se incarca dar nu se trimite doar apare "Reincercati". Ce sa fac? (Mai cunosc persoane care au aceeasi problema. Credit am)

4 răspunsuri:
| alinutza4a a răspuns:

Si eu am patit la fel. vezi in setarile mesajelor sa fie bine scris numarul centrului de mesaje. daca nu reusesti du-te la Vodafone sau unde esti abonata si ti-l schimba ei.bafta:*:*

| Puf0sheniieee a răspuns:

Esti pe abonament?

| Puf0sheniieee a răspuns:

Dacaa esti pe abonament : x inseamnaa kaa te-a blokat ciineva din familia tha contuu straight face sil mine se intamplaa

| denysa_9900 a răspuns:

Asa a avut sora mea dar e pe Vodafone si ei ii scria la fel dar nu era din cauza telefonului trebuia sa incarce deoarece euro de pe cartela se blocheaza in perioda asta la Vodafone ea a incarcat pur si simplu iar apoi a mers telu( nici l-a sunat nu mergea)FUNDITA PLIZZZ