| Alle23 a întrebat:

Cum pot sa aflu parola de la wireless care este cu cod? Nu vreau sa ma duc sa cer parola! Este vreun mod? Funda+vot!

5 răspunsuri:
| Andrew1010 a răspuns:

Ai incercat parolele default? Gen "admin", "123456", si chestiile de genu'? Poate ai noroc.

Saaau, poti sa cauti niste programe sau softuri de brute-force.

| Alle23 explică (pentru Andrew1010):

Pai... asta este la scl.si nu pot sa iau laptopul cu mine.in curand va pune parola si eu cu niste colegi vrem sa stim cum putem afla parola blushing

| burdulea a răspuns:

Daca protectai parlei este WEP in 20-40 mine ar trebui sa fie gata ai nevoie de un Cd bootabil Back Track... si a te documentezi putin. Se poate. Bafta!

| Alle23 explică (pentru burdulea):

Da, cred ca este WEP

| burdulea a răspuns (pentru Alle23):

Daca este WEP e destul de simplu.