| MiruNossaNossa a întrebat:

Cum pot sa descarc drivere pentru calculator, daca nu stiu cum se numeste ( numele calculatorului : Asus, LG etc) si seria. Stiu ca suna ciudat, dar va rog sa ma ajutati, va multumesc!

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Descarca programul asta, gratis:
http://www.softpedia.com/get/System/System-Miscellaneous/DriverMax.shtml
- Ii dai o scanare, o sa-ti spuna ce gaseste si cate. In varianta "free" nu poti descarca mai mult de 2 drivere pe zi. E bine si asa. Dupa ce le-ai descarcat pe toate, incepi sa le instalezi.

| MiruNossaNossa explică (pentru horia2012):

Nu stii activarea big grin? (:

| horia2012 a răspuns (pentru MiruNossaNossa):

Poti cauta pe site-uri ilegale, varianta 6.0 si o vei gasi cu serial. Daca o gasesti, inante de a o instala te deconectezi de la internet si nu-i dai "update". O dezinstalezi pe asta si sa reiei munca de la inceput pentru ca s-ar putea sa nu recunoasca ce ai facut pana acum.

| MiruNossaNossa explică (pentru horia2012):

Ok,dar mi-am facut treaba cu varianta free happy Merci!

| horia2012 a răspuns (pentru MiruNossaNossa):

Cu placere.