| Sabrina18 a întrebat:

Cum pot sa iau si eu ce am pe contul google ca sa pun in telefon? am dat o resetare la tot ce avea tel din fabrica si acum vreau sa iau copia de siguranta de pe cont.cum?
Scuzati categoria, am nevoie urgent.dau fundita puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| flyer90 a răspuns:

Vezi ca atunci cand te loghezi e un buton in stanga 'Alte persoane din agenda'. Trebuie sa dai pe ala ca sa poti sa vezi toate contactele

3 răspunsuri:
| flyer90 a răspuns:

Daca te loghezi ar trebui sa iti ia automat contactele cel putin. Ai incercat?

| Sabrina18 explică (pentru flyer90):

Da,am incercat.
degeaba

| flyer90 a răspuns (pentru Sabrina18):

Trebuia sa iti mearga. Intra pe https://www.google.com/contacts/ si logheaza-te cu contul tau ca sa vezi daca ai macar contactele in cont

| flyer90 a răspuns (pentru flyer90):

Vezi ca atunci cand te loghezi e un buton in stanga 'Alte persoane din agenda'. Trebuie sa dai pe ala ca sa poti sa vezi toate contactele