| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa imi revin mai repede din raceala?
Nu de alta, dar ai mei nu ma lasa sa stau acasa pana ma insanatosesc, trebuie sa ma duc la scoala

9 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Theraflu, ceaiuri, lămâie, odihnă şi transpiraţie

| SilviaDulcik a răspuns:

Incearca niste medicamente digitale, ca tot ai pus intrebarea la categoria "Tehnologie".

| anonim_4396 explică (pentru SilviaDulcik):

Am uitat sa rad
Ma simteam foarte rau si nu aveam ochelarii pe ochi, si de asta.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Iti trebuie un pupic de la mine, sa racesti si mai rau. laughing

| anonim_4396 explică (pentru DenisaNicoletaG):

sad

| August99 a răspuns:

Deci daca esti racit te trimit la scoala dar daca esti sanatos nu?

| anonim_4396 explică (pentru August99):

Ma trimit si racit si sanatos

| faceboom a răspuns:

Ia Faringo hot drink si mananca ca lumea, chiar daca n-ai pofta sau gust

| Budescu_Maria_1956 a răspuns:

Ia- ti un theraflu s au bei un ceai cald fara zahar asa iti va trece raceala sanatate multa