| darky a întrebat:

Cum pot sa ma conectez la o retea wireless? Laptopul imi gaseste, dar imi cere sa introduc un nume si nu stiu numele.

11 răspunsuri:
| sigmanet a răspuns:

Daca reteaua wireless nu-ti apartine, atunci e cel mai probabil ca aceasta sa fie parolata.
Daca este a ta, atunci trebuie sa gasesti in manualul de utilizare a router-ului wireless, sau modem un user si o parola.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Daca nu stii datele care t-i le cere nu te poti conecta. Sunt retele wireless care sunt free, care nu au cod, si retele codate care apartin anumitor utilizatori...

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Dar ai acordul proprietarului sa te conectezi la ea?

| mugurel021978 a răspuns:

Un nume sao o parola? Cred ca mai degraba o parola? Unde e reteaua wireless? In bloc? In oras? De ex., la McD te inregistrezi cu un nume si o parola si merge netul. Astetam detalii de la tine

| sese a răspuns:

Sau pinul-la vodafone

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe cutia de la modemul de la Wireless sau pe acele foi trebuie sa foe un cod sau un nume

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti... e parola persoanei de la care vrei u sa "furi" internet...pentru a te putea conecta trebuie sa stii parola acelei persoane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.nirsoft.com si aici ai un program de download pentru. wireless, unde iti vei face un cont cu adresa de E-mail pe site, si te vei inregistra cu aceiasi parola si adresa in aplicatie... Aplicatia se numeste WIRELESS PASSWORD WIEV, cu aceasta aplicati nu poti decat sa ii ceri destinatarului retelei de wi-fi parola...cand intri in aplicatie izi va arata reteau, destinatarul, ip, si adresa de e-mail, si iti arata: SEND E-MAIL TO DESKTOP, dedesubt de dalele si destinatarul retelei,,,! mult succes! si va rog vizitatzi, http://full.free.peperonity.com pentru orice fel de download! Thanck you!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa ma conectez la cineva si nu pot, cere parola ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti cere parola, cumpara-ti si tu un abonament pentru internet happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te poti conecta, numele nu ti-l cere...insa o parola da. Asa ca, pentru ca te putea conecta trebui sa cunosti parola... exista si programe care afla singur o parola, insa e dificil.