| mihai_1757 a întrebat:

Cum pot sa-mi schimb poza de profil de pe facebook cu aceeasi si sa pastrez like-urile?

4 răspunsuri:
| denyemy a răspuns:

Intri in albumul fotografii de profil, alegi pe care vrei, si seteaza ca fotografie de profil.

| andrewdica9 a răspuns:

Intri in albumul fotografii de profil, o alegi pe care vrei, optiuni si seteaza ca fotografie de profil! funda?

| andrei123145632 a răspuns:

Salut, dai pe contul tau, si iti va aparea daca duci mausul pe imaginea ta de profil schimba imaginea, si o schimbi, iar cealalta se va salva automat. Cu tot cu likeurilaughing)

| Frumusika24 a răspuns:

Intri in albumul fotografii de profil, o alegi pe care vrei, optiuni si seteaza ca fotografie de profil! Sper ca te-am ajutat! happy