| horeaile a întrebat:

Salut TPU
Ieri mi-am schimbat poza de profil de pe Facebook cu alta mai veche pe care o aveam de profil. Nu ar trebui sa imi păstrez like-urile? De ce nu s-a intamplat asta?

3 răspunsuri:
| CaSiHai a răspuns:

Pei o data ce ti-ai schimbat poza likeuril au disparut incompetentule

| HailSithis a răspuns:

Daca schimbi poza de profil cu una mai veche indiferent de likeuri, counterul se reseteaza.

| CasapuDenis a răspuns:

Likeurile s-au pastrat doar la poza veche, schimbata, likeurile dispar happy funda pls