| blee a întrebat:

Cum pot sa mi sterg pozele de pe un ipod touch4?(de precizat ca nu sunt poze facute cu ipd-ul, ci adaugate prin itunes)

Răspuns Câştigător
| Deedeek a răspuns:

CopyTrans Manager. E un program care iti permite sa folosesti un ipod la fel ca pe un dispozitiv de stocare obisnuit (gen stick). Incalca grav ideea de iPod, in sensul ca doboara monopolul iTunes si ii da prin praf, dar e perfect legal. Da-mi un mesaj daca ai nevoie de kitul de instalare.

| blee explică (pentru Deedeek):

Am reusit.merci oricum

1 răspuns: