| DenimM a întrebat:

Am un Lg Kp501 si e cam zgariat ecrenul (de fapt nu e ecran e un fel de folie mai groasa apoi ecranu), pot face ceva sa o schimb, se schimba asa ceva?
FUNDA!

2 răspunsuri:
| Maria9Maria a răspuns:

Cum sa nu?! Te duci la oricare magazin cu articole pentru telefoanele mobile si arati telefonul si-ti vor schimba acea folie! PS. si eu am un tel ca al tau si nu i-am mai schimbat folia chiar daca s-a zgariat, am aruncat-o si am lasat telefonul asa fara folie de protectie! Acum, tu faci ce vrei... dar iti spun doar ca se poate! SUCCES!

| DenimM explică (pentru Maria9Maria):

Nu e floie din aceea care sa o cumperi apoi sa ti.o lipesti pe telefon! E lipit de telefon acel ''ecran''. Deci cand l-am cumparat a avut si folie apoi i-am luat-o si a ramas acea folie groasa tip ecran