| argo a întrebat:

Cum pot sa schimb poza de la canalul meu de youtube? Tot incerc si nu reusesc. Funda celui mai bun raspuns!

4 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Ca sa schimbi poza ta de youtube.
Schimba poza ta de pe Google+ si daca ai schimbat-o s-a schimbat si aia de pe youtube.
Youtube si Google+ sunt legate una de cealalta.

| Mihail2020 a răspuns:

Oricum nu este greu sa schimbi o poza.
Dar ca sa stii daca schimbi poza de pe Google+ se schimba si aia de pe Youtube.

| MihaiGe a răspuns:

Accesezi Google+ acolo dai click pe poza de profil originala si de acolo selectezi poza si cam atat!

| argo explică:

Am incercat inainte sa intreb aici sa pun poza pe google+, apare sus in dreapta si daca dau pe youtube nu e nimic...