| AҜane a întrebat:

Cum pot sa unesc pozele pentru a face un film pe calculator? Dar sa ajustez muzica?

3 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Cel mai simplu e sa faci un slide show in Power Point (daca ai Microsoft Office instalat), poti pune efecte speciale, efecte de tranzitie de la o poza la alta si muzica daca vrei. Succes!

| WR104 a răspuns:

Windows movie maker il ai in calculator

| DanuTzCarbon a răspuns:

Te referi la un slideshow mda se poate cu mai multe de exemplu: movie maker l ai in calc faci slideshow cu cate imagini vrei, pe urma cu power point dar e putin mai comlicat cu el si mai este ashampo slideshow. Aceseta sunt foart e bune. Incearca-le!