| gabtytza a întrebat:

Cum pot schimba aia de la windows 7 cand il aprid adica sa schimb imaginea incarcarii dau funda

Răspuns Câştigător
| Λndrei a răspuns:

Poti sa utilizezi TuneUP styler, bineinteles ai nevoie de TuneUP Utilites. TuneUP Utilites nu este doar un program pentru teme si astfel de lucruri, cu ajutorul acestu program de vreo 20 mb poti sa-it maresti rapiditatea de raspundere a calculatorului tau si multe alte functii uneori necesare unui computer.

| gabtytza explică (pentru Λndrei):

Si imi voi putea schimba aia
?

| Λndrei a răspuns (pentru gabtytza):

Da,la orice versiune Windows.