| Gabitsuuu a întrebat:

happy poate sa imi spuna si mie cineva ce are calculatorul meu? pai il aprid imi apare desktopul iar apoi la 1 minut poate mia putin mi se schimba imaginea desktopului si se opreste din procesat. iar imaginea se schimba mereu..adica o data e verde apoi daca il inchid fortat si`l aprind iar se face rosu si tot asa. puteti sa ma ajutati va roogg.

Răspuns Câştigător
| pbsolver a răspuns:

Eu zic ca ceea ce experimentezi arata ca ai probleme cu placa video

| Gabitsuuu explică (pentru pbsolver):

La asta m`am gandit si eu. mersi oricum

2 răspunsuri:
| Public22 a răspuns:

Placa video