| neculai a întrebat:

Cum pot scoate Genuine Microsoft software?

8 răspunsuri:
| costyvas a răspuns:

De unde?! daca apare cand intri la properties din My Computer, nu il poti scoate si e bine sa fie acolo(ai garantia ca Microsoft recunoaste OS'ul tau ca fiind original)

| alex2009 a răspuns:

Downlodezi de aici programul asta mic http://removewga.download11.com/ si il pornesti. o sa-ti dispara chestia aia de tot.

| agent003 a răspuns:

Intri pe google si scrii remove WGA, il descarci si il pornesti si iti dispare chestia cu windows genuine advantage

Răspuns utilizator avertizat
Alte răspunsuri