| forthewicked a întrebat:

Cum pot scoate ochii roșii dintr-un video? (filmat cu iph dacă ajută)

7 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Cu penseta!

| MaybeSomeone a răspuns (pentru Florentina9210):

Stii ca nu te ajuta cu nimic sa dai niste raspunsuri la caterinca, de Facebook. Ca sa ajungi in acel top.
E doar... de fatada.
Dar atunci cand stii ca tu ai dat doar ai comentat; N-ai dat vreun raspuns... te ajuta moral topul? rolling on the floor

| Florentina9210 a răspuns (pentru MaybeSomeone):

Nu, ma ajuta sa ma amuz pe seama altora. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cautat pe net, trebuie sa folosesti doua programe cica, din cate am citit si e destul de dificil, mai bine lasi asa.
Cauta pe net "How to remove red eyes from videos" si apar explicatii dar, sunt complicate.
Eu zic sa o lasi balta big grin

| DryIce a răspuns:

Ceva cu after efects, e retardat de greu. Trebuie un program a.i. cauta pe net. Stiu ca sunt dar nu am chef acum sa caut sry

| Arthiom a răspuns:

Vezi aici un tutorial. Se foloseste un program numit premiere. https://forums.adobe.com/thread/1288698. Totusi cum de apar ochi rosii in video? Din cate stiu apar in pozele mai vechi sau la primele aparate digitale din cauza ledului rosu dinainte si dupa blitz.

| MaybeSomeone a răspuns:

Cu ochelari.
Nu mai bagi legale?