| acinorev a întrebat:

Cum pot sterge pagina de Facebook?
De exemplu, mi-am facut cont. Si o alta pagina pe care as dori s-o sterg. Se poate? Daca da, cum?

12 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
uite ce am gasit, incearca sa vezi daca e benefic.
O zi buna sa aihappy

| acinorev explică (pentru caramela):

Imi pare rau, insa mie nu imi apare nimic. Mai poti raspunde o data cu ce voiai, te rog?

| xDr0gs a răspuns:

Intri la setari dupa acolo in stanga dai setari de confidentialitate iar dupa care iti apare jos dezactivare.

| xDr0gs a răspuns:

Pardon,Intri la SETARI->in stanga SECURITATE->dupa care jos DEZACTIVARE.

| ann19 a răspuns:

Poi depinde ca poti sa stergi pagina doar temporar sau definitiv

| acinorev explică (pentru ann19):

Definitiv as vrea. Sti tu cum?

| acinorev explică (pentru acinorev):

Vreau sa imi sterg o pagina, nu contul!

| acinorev explică (pentru ann19):

As vrea definitiv happy

| helooooo a răspuns:

Nu se poatehappy

| Pripici_Andrei_2000 a răspuns:

Da poti intri pe ala veciu si intra in facebook informati ceva de genu ala si acolo scrie blokare cont ceva de genu dai acolo si intro luna maxim chiar si ziua urmatoare poti sa iti faci un cont asemanator daca vrei si pala vaciu nu vei mai gasi