| marianamay a întrebat:

Cum pot trimite un mesaj toturor prietenilor mei de pe facebook?

4 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Compose a new message - Selectezi numele persoanelor la care doreşti să le trimiţi mesajul.

Pa-pa.

| Lydia28 a răspuns:

Este foarte simplu happy
Apesi pe "chestia" cu mesaje apoi pe creeare mesaj (compose a new message)
Apoi iti arata to (pentru) scrii acolo numele lor, scrii mesajul si-l trimiti happy

| ionutzzC a răspuns:

Cum au zis ele tongue

| JustAaGirl a răspuns:

Este foarte simplu happy
Apesi pe "chestia" cu mesaje apoi pe creeare mesaj (compose a new message)
Apoi iti arata to (pentru) scrii acolo numele lor, scrii mesajul si-l trimiti happy