| CalledTrudix a întrebat:

Cum pot vedea daca am toate fisierele in system32 si sa nu fie sters nimic din el?

4 răspunsuri:
| StoicAnalysis a răspuns:

Cauta pe Youtube system 32 si compara continutul folderului tau cu continutul folderului omului de pe Youtube si vezi ce-ti lipseste

| CalledTrudix explică (pentru StoicAnalysis):

Daca as cauta ala ar avea mai multe din cauza programelor instalate. eu am 4700 de iteme

| StoicAnalysis a răspuns (pentru CalledTrudix):

Le iei prin omitere... ce vezi ca apartine unui program sau joc, sari peste el... Alta metoda nu stiu. Important este sa vezi din windows daca iti lipseste ceva.

| CalledTrudix explică:

Trebuia sa imi storc creierii ca sa inteleg ce ai zis