| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot vedea istoricul mesajelor (inclusiv si pe cele pe care le-am sters sa nu le mai vad eu, ca cei cu care am vorbit vad in continuare acele mesaje) din messenger de pe Facebook!

7 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Dacă le-ai șters, nu le mai poți vedea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Odata mesajele sterse, sterse raman, doar mesajele ofensatoare si apoi retrase, cu ajutorul instantei si organelor capabile pentru asa ceva poate sa recupereze mesaje, dar este greu totusi. Iar cei carora deja le-ai trimis mesaje este logic sa le apara lor, dar nu si tie, daca de la tine le-ai sters. In consecinta nu mai poti vedea niciun istoric al mesajelor sterse.

| gmwm a răspuns:

Odata sterse, mesajele nu pot fi recuperate. Doar in cazul in care le-ai arhivat. Dar nu cred ca este cazul. Bafta!

| iLegendaRy a răspuns:

Odată ce ai șters mesajele sau conversația de pe Facebook sau Messenger nu poți ca să le revezi, ele se șterg definitiv.

| DumbravaAdina a răspuns:

Vreau sa vad mesajele trecute

| Bogdan_Soreanu_1983 a răspuns:

Mesaje sterse daca le pot vedea

| Şeulean_Emilia_1958 a răspuns:

Daca se pot vedea mesajele sterse in istoricul lor