| Feyenooord666666 a întrebat:

Cum poti sa stii daca e defect racitorul de ulei?

Răspuns Câştigător
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Eu am spus spuma, culoarea murdara a antigelului integral inseamna doar ca ar fi bine sa inlocuiesti antigelul. Tipul tau de racitor se numeste de fapt -termoflot. Se cunoaste ca e necesar sa fie schimbat periodic -afli pentru Polo de la cei care cunosc mai bine masina -pe forum vw, la un service. Cand ajungi sa-l ai defect pe masina e grav si nu merita economia.

7 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Ce răcitor, ce ulei? Bunica? De motor? Ce motor?

| CPAElites a răspuns:

Cand nu mai raceste.

| Feyenooord666666 explică:

De la masina.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Feyenooord666666):

Vezi in talon ce tip de masina si ne spui, iar noi te ajutam.

| Feyenooord666666 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Polo 6n 1996 1.4 benzina

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Feyenooord666666):

Daca nu ai spuma culoare cafea cu lapte in vasul de antigel e ok.

| Feyenooord666666 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Nu nu am, dar antigelul este murdar. Si miroase putin a rugina.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Feyenooord666666):

Eu am spus spuma, culoarea murdara a antigelului integral inseamna doar ca ar fi bine sa inlocuiesti antigelul. Tipul tau de racitor se numeste de fapt -termoflot. Se cunoaste ca e necesar sa fie schimbat periodic -afli pentru Polo de la cei care cunosc mai bine masina -pe forum vw, la un service. Cand ajungi sa-l ai defect pe masina e grav si nu merita economia.