| Roxin_Alex_1989 a întrebat:

Cum pun o parola la iphone 4s la reset.Am pus mai de mult si acum nu stiu cum sa pun.De exeplul daca mi se fura telul cel care il ia sa nu poata sa il reseteze fara parola. Funda si vot

2 răspunsuri:
| Roliii a răspuns:

Du-te la setari->locatie si securitate (sau ceva de genu)->si cauta setare blocare ecran->iar acolo iti alegi tu cod PIN, parola etc.

| Roxin_Alex_1989 explică (pentru Roliii):

Nu am locatie si securitate.Si apropo nu ecranul vreau sa blochez cu parola ci resetul