| anonim_4396 a întrebat:

Cum pun poze si melodii de pe net pe telefon? Am cablu USB, doar ca nu stiu in ce fisier sa intru. Multumesc.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca nu ar fi trebuit sa iti iei un telefon mai destept decat esti tu laughing

| alexland12 a răspuns:

1) Ce telefon ai?
2) Din cate stiu trebuie instalat un driver
3) In folderul "Music" sau "Sound" pentru muzica si "Images" sau "Photos" pentru fotografii.

... te-as putea ajuta daca mi-ai da mai multe informatii.

| Edygame42 a răspuns:

Pai trageti aplicatia java pe calculator aopi dai download la melodii si dupa baga USB-ul la unitate si dupa la tel si tragi de pe aplicatie de pe telefon.
De ex:eu am Samsung am pus Cd-ul de la tel si sa instalat Samsung studio si intru acolo si pun mel pe telefon.
P.S.big grinaca nu ai card la tel nu poti lua melodiiile.