| alexaly a întrebat:

Deci, ieri am primit cadou, un telefon nokia (nu stiu ce marca e dar sper sa ma ajutati si fara.)si am tr de pe celalalt telefon al meu (LG) prin BlueTooth niste poze si niste melodii. Iar acum nu le gasesc, in ce fisier s-au salvat. Va rog daca ma puteti ajuta...
Ms, anticipat!

Răspuns Câştigător
| Kerosen_3809 a răspuns:

Cred ca stiu eu, alexaly.s-ar putea sa fie salvate in fisiere receptionate dar tu, cum nu le gaseste cauta peste tot...

4 răspunsuri:
| alexaly explică:

Mentionez ca e pe engleza... si nu gasesc fisierele alea receptionate am sa vi-l descriu :are ecranul destul de mare. tastatura cu butoane mici, 5 butoane dreptunghiulare pe margini, tasta OK este rotunda cu sageti sus jos stanga drtaepta, are 2 camere una in fata sus in coltul drept si una pe spate iar cea de pe spate are un fel de aparatoare... si cand o trag imi intra direc in camera sa fac poze. Este destul de greu si mare. Sper ca v-ati dat seama

| BaiatSincer a răspuns:

Poate sa fie si altaproblema ca melodiile pe care le ai sunt mp4 si doar la unele telefoane ia doar mp3 in fine sau daca nu mai merge sa trimiti intra inlista la BlueTooth si sterge aia din lista
ok?
bafta

| Midway a răspuns:

Depinde ce marca de obicei se salveaza in Fisiere Receptionate

| danutznik a răspuns:

In fisierele receptionate daca e la Nokia