| anonim_4396 a întrebat:

Cum reinstalez un windows 7 ultimate? am cd-ul cu windows 7 ultimate si un cd mai mic rosu care scria ceva de driver.Acela se foloseste pentru drivere? Vreau un raspuns foarte detaliat pas cu pas si sa il reinstalez corect si sa nu am probleme la el dupa.

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Uita-te aici pentru instalare:
http://www.wikihow.com/Install-Windows-7-for-Beginners
Dupa ce-l instalezi vezi ce drivere iti mai trebuie.

2 răspunsuri:
| yomaxx a răspuns:

Urmezi pasii de instalare ai windows 7 si ar trebui sa iti instaleze singur driverele

| gelu1970 a răspuns:

Startezi cu dvd-ul de w7 si apoi urmezi pasii ce iti indica. nu e o mare filozofie. driverele de pe celalalt cd depinde. e posibil sa fie driverele pentru w7 sau pentru alt sistem operativ. insa driverele se cauta dupa aceea cu un program specific. nu acelea sunt o problema. in you tube sunt tutoriale in care iti explica si vezi pasii pentru a instala w7. ca e ultimate, professional, home premium, e la fel.