| ChRoM a întrebat:

Cum sa aflu cand cineva e invizibil pe Skype? Pentru mess sunt o gramada de site-uri...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xl0llip0px, multumim, chiar functioneaza. Uimitor ce simpla metoda happy

| xl0llip0px a răspuns:

Iti raspund la prima jumatate a intrebarii...pentru ca pe a doua n-am inteles-o thinking. Deci ii scrii un mesaj pe privat si daca in partea unde arata ora la care ai trimis mesajul apare un cerculet ce se invarte inseamna ca nu e invizibil. Adica nu e online. Si daca nu apare nici macar peste o minuta inseamna ca e invizibil...happy